Kaip veikia automobilio lizingas skaičiuoklė?

Aišku, tiksliausiai ir geriausiai paskaičiuoti lizingo sąlygas gali jo teikėjas, įvertindamas visas rizikas, aplinkybes ir jūsų poreikius, tačiau preliminarų variantą pasiskaičiuoti galima ir patiems. Tai gali padėti įsivertinti bei pasiplanuoti, kokio dydžio lizingo jums reikės bei kokios bus įmokos pasiskolinus atitinkamą sumą. Kaip pavyzdys galėtų būti Luminor lizingo skaičiuoklė, kur turėtumėte įvesti automobilio kainą, tuomet pradinę įmoką, kurią sumokėsite iškart pirkdami automobilį, šį skaičių galima išreikšti tiek suma, tiek ir procentais nuo visos pirkinio vertės. Taip pat skaičiuoklėje galite keisti grąžinimo terminą ir priklausomai nuo to stebėti kaip kinta mėnesinės įmokos.

Kur automobilio lizingas suteikiamas geriausiomis sąlygomis?

Kadangi automobilio lizingas praktiškai kiekvienu atveju skaičiuojamas individualiai, priklausomai nuo daugybės aspektų, todėl vieno jo teikėjo išskirti neįmanoma. Tačiau tai galite padaryti kiekvienas asmeniškai sulaukę pasiūlymų su sąlygomis iš skirtingų bendrovių, tad rekomenduojame pabendrauti su kuo daugiau iš jų, o tik tuomet jau rinktis, su kuo pasirašyti sutartį. Populiariausi yra Luminor automobilio lizingas, Seb automobilio lizingas, Swedbank automobilio lizingas bei Citadele automobilio lizingas, tačiau nereikėtų nurašyti visų kitų bendrovių, kadangi šios tokį populiarumą turi dar ir todėl, jog teikia kitas bankines paslaugas. O mažesnės įmonės besistengdamos konkuruoti šioje rinkoje kartais gali pasiūlyti netgi dar geresnes sąlygas, negu didieji šalyje veikiantys bankai.

Seb lizingas kontaktai ir kur juos rasti

Jeigu jums, pavyzdžiui, reikalingas naujo automobilio lizingas, tuomet natūralu, kad pirmiausia reikės susisiekti su bendrove teikiančia tokias paskolas, o tai padaryti galima keliais būdais. Pirmiausia, galima vykti į norimo banko padalinį ir ten bendrauti gyvai su konsultantais, tačiau galima tai padaryti ir neišėjus iš namų, tereikia susirasti norimo banko kontaktus. Šiais laikas tą padaryti paprasčiau, negu bet kada anksčiau, tereikia pasinaudoti internetu ir ten paieškos sistemoje nesunkiai rasite visą jus dominančią informaciją, o tuomet jau galite paskambinti nurodytu telefono numeriu, parašyti elektroninį laišką arba užpildyti specialią formą ir vadybininkas su jumis susisieks pats, kartu jau turėdamas ir konkretų pasiūlymą.

Automobilio lizingas ir naujausios rinkos tendencijos

Dabar skolinimasis kaip niekada aktyvus ir jeigu dar anksčiau žmonės ilgai svarstydavo prieš pasirašydami paskolos sutartį, tai dabar šis veiksmas sukelia žymiai mažiau dvejonių, ypač jeigu suma nėra itin didelė. Tą galima sieti ir su gerėjančiomis gyvenimo sąlygomis bei stabilesne ekonomine padėtimi, kuomet nereikia baimintis, jog paimtas automobilio lizingas nebus atiduotas, nes sumažės pajamos, bus prarastas darbas. Šios gyvenimiškos rizikos yra gerokai mažesnės, bent jau didžiuosiuose šalies miestuose, priešingai, negu provincijoje, kur dar ekonomika nėra tokio aukšto lygio ir ne visi žmonės turi stabilias bei garantuotas pajamas. Todėl ten besinaudojančių lizingais pastebima gerokai mažiau ir dauguma tokių žmonių prioritetą teikia pigesniam pirkiniui, negu brangesniam, bet įsigytam su paskola. Ateityje tendencijos turėtų išlikti gana panašios ir per trumpą laiką staigių pokyčių nesitikima, nebent netikėtos aplinkybės privers kažką pasikeisti, tačiau ir tuo atveju tikėtina, kad visi pokyčiai bus trumpalaikiai, o vėliau viskas stabilizuosis.