Atėjus ilgajam savaitgaliui, ne vienas ima svarstyti kur gi čia nuvykus ir ką naujo pamačius. Kartais neverta žvalgytis pernelyg toli, o pravartu apsidairyti po kaimynines šalis. Viena tokių – Lenkija. Joje apstu lankytinų vietų ir nuostabių miestų. Pradėkite nuo karalių laikus menančios buvusios sostinės Krokuvos. Krokuvoje rasite itin daug veiklų. Šis miestas patiks aktyviems keliautojams. Čia tiek daug muziejų, pilių, rūmų, o ir gamta labai graži.

Planuojantiems likti tik mieste, patariama pradėti nuo senamiesčio. Krokuvos senamiestis tikrai nuostabus. O kur dar Jogailos universitetas garsus visame pasaulyje. Jeigu apsistojote ilgesnį laiką, pagalvokite apie automobilių nuomą. Taip aplankysite daugiau vietų ir galėsite pasigrožėti nuostabiomis Krokuvos apylinkėmis.

Taigi eikime prie Krokuva viešbučiai reikalų

Viešbučiai Krokuvoje itin paklausūs, tad patariame nelaukti ir rezervuoti viešbutį dar prieš pat kelionę. Jeigu ieškosite viešbučio nuvykus į miestą, galite gauti tik vidutinio gerumo variantus bei sumokėsite daugiau.

Mieste Krokuva viešbučiai garsėja kaip itin kokybiški, modernūs, o aptarnaujantis personalas itin paslaugus. Išsirinkti viešbutį jums padės svetainėje Booking.com pateikti kriterijai.  Pasvarstykite, kokį biudžetą galite skirti viešbučiui. Viešbučiai Krokuvoje nėra itin brangūs, tad už 30-80 eurų sumą galite išsinuomoti kambarį nakčiai dviem su pusryčiais.

Krokuva viešbučiai

Taip pat pagalvokite ir apie tai, kokioje miesto dalyje norite apsistoti. Jeigu pačioje miesto širdyje, tuomet viešbutis gali kainuoti kur kas brangiau. Ieškantiems ramybės ir norintiems atitrūkti nuo miesto šurmulio, pasiūlymų pateikta daug. Rasite daug vilų ir apartamentų nutolusių nuo miesto centro.

Tokie apartamentai bus apsupti gamta, o viešbučiai neretai turės SPA centrus su baseinais, teritorijos bus gražios, jose rasite ir vaikams pramogų.

Mieste Krokuva viešbučiai jums pasiūlys modernius numerius su gražiais vaizdais į senamiestį. Tad jeigu planuojate visas dienas likti centre, patartina aplinkui ir ieškoti nakvynės. Pasidomėkite ar viešbutyje veikia restoranas ir ar tiekiami pusryčiai. Neretai tai didelis privalumas. Tikrai sutaupysite pusryčiaudami viešbutyje. Žinoma, nebent norite apsidairyti vietinėse kavinukėse.

Perskaitykite komentarus ir tikrai surasite tą, kuris patiks jums labiausiai. Išsirinkti viešbutį Jums padės filtrai esantys internetinėje svetainėje. Galėsite rinktis pagal kainą, atstumą, įvertinimą ar žvaigždučių skaičių. Keliaujantiems su gyvūnais viešbučiai Krokuvoje taip pat turės ką pasiūlyti.

Ir dar daugiau apie viešbučius Krokuvoje – https://top-lankytinos-vietos.lt/viesbuciai-krokuvoje/