Dauguma žmonių apie šias rūgštis yra girdėję tik iš Moller‘s Omega 3 papildų reklamos ir net nežino arba nesusimąsto, jog jų organizmui gali trūkti šios medžiagos. Lygiai taip pat ne visi žino, kuo gi šios riebalų rūgštys naudingos mūsų organizmui, o yra ir tokių, kuriems vien žodis riebalai asocijuojasi su blogais dalykais turinčiais neigiamą poveikį sveikatai. Tačiau šioje vietoje vertėtų išskirti vadinamus geruosius riebalus ir bloguosius, kurie iš tikrųjų turi negerą poveikį mūsų sveikatai ir, deja, būtent pastarųjų suvartojama žymiai daugiau. Dėl to galime kaltinti tik save ir nepilnavertę, nekokybišką mitybą.

Dažniausiai minimos ir sutinkamos yra Omega 3 6 9 riebalų rūgštys, kurios ir būna daugumoje parduodamų papildų ir tarpusavyje glaudžiai susiję. Žinoma, Omega 9 sutiksime gerokai rečiau, bet tam yra logiškas paaiškinimas – šią rūgštį organizmas gali pasigaminti pats, tad nėra būtinybės ją gauti su maisto produktais. Tačiau net ir jos gamybai mūsų kūne reikalingas pakankamas kiekis Omega 3 ir 6, kurias galime gauti tik su maistu arba naudodami specialius papildus ir būtent jų trūkumas organizme pastebimas dažniausiai ir yra ne vienos ligos bei negalavimo priežastis.

Nors Omega 3 trūkumas nėra lengvai pastebimas, tačiau po ilgesnio laiko sveikatos problemos tampa labai akivaizdžios, todėl nereikėtų delsti, ypač žinant, jog mūsų šalyje dauguma žmonių šios medžiagos gauna gerokai mažiau, negu pakankamai. O pradėjus vartoti šios rūšies papildus ir tai darant nuolat Omega 3 nauda pastebima akivaizdžiai. Pirmiausiai, Omega 3 riebiosios rūgštys leidžia įveikti nuotaikos svyravimą ir su tuo susijusias problemas, taip pat sumažina cholesterolio kiekį kraujyje bei leidžia išvengti padidėjusio kraujospūdžio taip apsaugodamos organizmą nuo galimų širdies bei kraujagyslių ligų, atrito ir cukrinio diabeto.

Bene populiariausias Omega 3 Camelia vaistinėje produktas yra Omex Premium Omega 3 dar kitaip žinomas kaip koncentruoti žuvų taukai. Žmonių vartojančių Omex Premium Omega 3 atsiliepimai iš tikrųjų geri ir dauguma jų teigia, jog šio papildo dėka ne tik sugebėjo pagerinti širdies darbą, jaustis ramiau dėl smegenų veiklos, bet netgi pajuto nuotaikos pagerėjimą, kas leido į viską aplink žvelgti dar pozityviau, o tai ypač svarbu, nes šiais laikais stresas yra vienas iš pagrindinių daugybės ligų sukėlėjų.

Maisto papildų Omega 3 kaina gali labai svyruoti priklausomai nuo kelių aspektų. Jeigu lyginsime to pačio gamintojo produktai, tai kainą labiausiai lemia perkamas kiekis ir Omega 3 koncentracija juose. Tikriausiai niekam nebus keista, jog pirkdami didesnį kiekį galėsite sutaupyti, jeigu palyginsite, kiek išleistumėte, jeigu tą patį pirktumėte mažiausiomis pakuotėmis, lygiai tas pats yra ir su koncentracija. Taip pat kaina nemažai priklauso nuo gamintojo, kurių šioje rinkoje yra tikrai daug, kas dar parodo, jog produktas tikrai populiarus ir reikalingas daugumai žmonių, taigi, vien skirtinga firma ir kitokia pakuotė gali lemti kažkiek aukštesnę arba žemesnę kainą, tad šioje vietoje geriausia atkreipti dėmesį į sudėtį ir ten nurodytus gryno produkto kiekius.