Pastarosiomis dienomis, kai led apšvietimas tapo daugumos namų dalimi, nesvarbu ar sudaro tik mažą interjero dalį, ar užima visus namus, tačiau šis produktas tikrai populiarus. Ir nors led juosta kaina nėra didelė, tačiau vis tiek įmanoma sutaupyti perkant šį produktą. Kaip ir dauguma buities bei statybų produktų led juostos Ermitažas parduotuvėje bei kituose panašiuose prekybos centruose parduodamos už gana nedidelę kainą, tačiau šių prekių pasirinkimas ten gana ribotas, todėl ieškant kažkiek išskirtinio gaminio gali tekti nusivilti. Alternatyva galėtų būti led juostos pigu lt internetinėje svetainėje, kur šių produktų pasirinkimas bus tikrai platesnis. Na, o ieškantieji išskirtinių variantų, kurie pasižymėtų ne tik kitokiomis techninėmis savybėmis, bet ir aukštesne kokybe, turėtų atkreipti dėmesį į specializuotus pardavėjus. Aišku, ten kaina gali būti kažkiek didesnė, tačiau ne šiaip sau.

Rbg led juostos rinkinys ir jo panaudojimo galimybės

Dažniausiai tokį rinkinį sudaro led juosta su valdikliu, kuri dabar yra bene populiariausias variantas ir daugumos jau nestebina, jog nesunkiai galima keisti spalvas tiesiog pultelio paspaudimu, tačiau ir šioje vietoje technologijos nestovi vietoje, dabar rinkoje jau yra tokių gaminių, kuriuos galima reguliuoti netgi išmaniojo telefono pagalba. O led juosta kaina tokia nedidelė, kad jos panaudojimo galimybės išsiplėtė į labai skirtingas sritis:

  • Pagrindinė galėtų būti tiesioginė apšvietimo funkcija, kuomet tokios juostos naudojamos namuose ir veikia kaip šviesos šaltiniai, aišku, net tokiomis aplinkybėmis led juosta kartu atlieka ir interjero papuošimo funkciją bei plačiai naudojama norint susikurti išskirtinį vaizdą namuose, ypač kur nėra labai daug natūralios šviesos. Taip pat toks apšvietimas neretai papuošia balkoną arba terasas.
  • Led juostos su baterijomis labai mėgstamos naudoti kaip dekoracijos, leidžiančios namuose susikurti papildomo jaukumo, išskirtinumo tam neišleidžiant daugybės pinigų ir neįdedant daug darbo.
  • Dėl savo unikalių savybių šis gaminys paskutiniu metu itin pamėgtas menininkų, kurie jį panaudoja kurdami įvairiausias menines instaliacijas, kurių grožis dažniausiai pasimato tik jau sutemus, kuomet naktyje išskirtinis kūrinys sužiba įvairiausiomis spalvomis. Net mūsų šalyje vyksta specialūs renginiai, kurių metu visuomenei pristatoma būtent iš led juostų sukurtos meninės kompozicijos.

Geriausios led juostos automobiliams

Jau daugiau nei prieš dešimtmetį mūsų šalyje buvo užėjusi mada dekoruoti savo automobilius sukuriant jiems išskirtinę ir unikalią išvaizdą, būtent tuomet entuziastų buvo pastebėtos bei įvertintos rgb led juostos, kurios galėdavo šviesti skirtingomis spalvomis. Taigi, dauguma nesivaržydami puošė savo automobilius šiuo produktu. Šiais laikais tokia mada jau nėra labai populiari ir gatvėse tikrai retai pamatysime kažkaip išskirtinai perdarytą transporto priemonę, nebent ji naudojama reklamos ar meniniais tikslais, bet tikrai ne kasdieniniam naudojimui. Tačiau rgbw led juosta neprarado savo populiarumo, gal todėl, kad ji tapo laisviau ir gerokai lengviau prieinama, parduodama ne vienoje parduotuvėje, o gal ir dėl to, jog led juosta kaina nėra didelė ir pabandydami su ja kažką sukurti bei papuošti savo automobilį neturi investuoti daug pinigų, tad net ir nepatikus tokiai dekoracijai nuostolis bus minimalus.