Ar mėgstate senovinius filmus? Ar žiūrėjote serialą „Victoria“? Jeigu taip, tai tikriausiai klasikiniai baldai jums yra prie širdies. Tikrai nedaugelis gali mėgti tokio tipo baldus. Vieniems tai per daug puošnu, kitiems norisi minimalizmo. Tačiau kaip ir visur yra tokių, kuriems provanso stiliaus baldai iš tiesų patinka. Kuo žavi tokie baldai? Pirmiausia klasika nesensta. Tai protinga investicija, nes tokio tipo baldai aktualūs ir po dvidešimties metų. Jeigu nagrinėtume mados tendencijas, tai pamatytume, kad baldų rinkoje kas kelis metus sugrįžta klasikinių baldų mados. Aišku, norintiems suprasti kas yra tikra klasika reikia apsilankyti Paryžiuje ar Sankt Peterburge. Miestai, kurie alsuoja klasika. Klasikiniai baldai nėra itin pigūs.  Juos renkasi tie, kas tikrai gali sau leisti prabangius baldus. Tikrai nėra protingas sprendimas pirkti klasikinius baldus, jeigu jūsų finansinė padėtis nėra itin gera. Tiesiog negalėsite sau leisti tinkamų baldų, todėl specialistai rekomenduoja viską gerai apgalvoti prieš keičiant interjerą.

klasikiniai baldai klasikiniai baldai

Kada klasikiniai baldai geriausiai tinka?

Logiška, kad klasikiniai baldai idealiausiai tinka tokiose patalpose, kuriuose yra daug erdvės. Tai ne tas stilius, kurį būtų galima taikyti mažame bute. Reikia erdvės. Juk vien baldų neužtenka, reikės ir paveikslų, šviestuvų, o tai jau reikalauja didesnio sienos ploto. Bet kokiu atveju, jeigu jums patinka šis stilius nereikėtų laukti, kol nusipirksite didelį namą ar butą, gyvenkite gražiai jau šiandien. Tiesiog viską reikia daryti protingai. Konsultuokitės su specialistai ir jie patars, kaip tinkamai sutvarkyti kambarius, kad jie atrodytų gražiai, bet tuo pačiu nebūtų perkrauti. Visur reikalingas balansas, todėl klasikiniai baldai idealiai tinka senos statybos namuose.

Klasikiniai baldai

Kiek kainuoja tokie baldai ir kur užsisakyti?

Kaip jau minėjome geri baldai kainuoja iš tiesų daug. Galima sutaupyti perkant naudotus baldus, tačiau suprantama, kad jeigu pagal jūsų norus gaminami baldai, jie bus gražesni ir labiau patiks. Prieš pradedant kalbėti apie kainas reikėtų suprasti, kad rinkoje galima rasti daug įvairių įmonių, kurios užsiima tokių baldų prekyba, tačiau tik maža jų dalis iš tiesų gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas. Provanso stiliaus baldai reikalauja itin didelio kruopštumo. Tai ir užima daug laiko. Modernūs baldai gaminami kur kas paprasčiau ir ženkliai greičiau, bet juk norint gauti geros kokybės baldus reikėtų pagalvoti apie tai, kad geriau kartais palaukti, sumokėti daugiau, bet gauti geros kokybės produktą.