Daugelis tikrai yra girdėję šią sąvoką, kadangi tikrai pas dažną ir namuose galime rasti būtent tokias grindis. Tačiau jų tikrai nereikėtų tapatinti su tam tikra dangos rūšimi. Kadangi plaukiojančios grindys gali būti tiek vinilinė danga, tiek parketlentės, tiek ir visiems puikiai pažįstamas laminatas. Būtent su pastaruoju dažniausiai ir yra siejamas šis pavadinimas. Tačiau jis apibūdina ne pačią dangą, tačiau jos montavimo būdą, kuris ypatingas tuo, jog grindys nėra kažkaip tvirtinamos prie pagrindi. Jos paprasčiausiai sujungiamos tarpusavyje ir to pakanka, kad galima būtų sėkmingai eksploatuoti tokį variantą. Ir nors tai nėra labai sena technologija, tačiau naujiena rinkoje jos taip pat pavadinti negalime. Tą puikai įrodo ir didžiulis jos populiarumas. Kadangi toks variantas turi nemažai savų pliusų, lyginant su kitomis alternatyvomis, kurias galime sutikti vis rečiau. Aišku, išskirti reikėtų plyteles, kurios vis dar dažniausiai yra tvirtinamos prie pačių grindų. Tačiau jau ir jų montavimas gali būti atliekamas visai kitokiu principu, nors jis dar nėra taikomas labai plačiai.

Geriausia grindų danga kainos atžvilgiu, kokia ji?

Rinkoje galime rasti daugybę skirtingų variantų tarp kurių ir kainos gali varijuoti pakankamai smarkiai. Paskutiniu metu vienos iš populiariausių plaukiojančios grindys kaina išlaiko kažkiek didesnę, negu analogiški kiti gaminiai. Tačiau norint maksimaliai sutaupyti svarbu vertinti ne tik tai, kiek kainuoja produktas, tačiau prie to pridėti ir sumą, kurią teks išleisti montavimo darbams. Prie kurių prisideda ir papildomos medžiagos. O šis variantas, nors ir kažkiek brangesnis, tačiau pasižymės paprastesniu montavimu, todėl jį galima atlikti ir savarankiškai. Ir tai gali leisti sutaupyti, kadangi nereikės papildomai samdyti specialistų. Taip pat nereikės kažkokių specifinių medžiagų. Aišku, rinktis patį pigiausią variantą rinkoje taip pat nebūtų labai racionalu, kadangi neretai jis gali pasižymėti žema kokybe. O tai reikš, kad jo tarnavimo laikas bus pakankamai trumpas ir greitu metu vėl teks galvoti apie naują pirkinį.

https://gerosgrindys.lt/13-laminuotos-grindys

Plaukiojančios grindys montavimas ir jo niuansai

Pagrindinė tokių dangų populiarumo priežastis ir buvo itin paprastas ir švarus jų montavimas. Tas ne tik palengvino visos atliekamus darbus, tačiau tuo pačiu metu juos padarė prieinamus kiekvienam. Kadangi anksčiau grindis montuoti galėdavo tik šioje srityje patirties turintys meistrai, o dabar tą gali daryti praktiškai kiekvienas. Ir dėl to rezultatai gaunasi nė kiek neprastesni. Taip pat išvengiama ir papildomų medžiagų naudojimo, kurios kitu atveju būtų reikalingos dangai pritvirtinti prie pagrindo. Aišku, šiuo atveju svarbu nepamiršti atskiriamosios medžiagos, kuri tiesiama ant pagrindo. Taip pat prieš imantis darbų reikia tiksliai įvertinti pagrindo drėgmės lygį, kadangi kitu atveju gali kilti pakankamai nemažai problemų. Ir būtent dėl garuojančios drėgmės gali būti nepataisomai sugadintos pakankamai naujos plaukiojančios grindys. Įvertinti šį aspektą turėtų tiek savarankiškai darbus atliekantys žmonės, tiek ir meistrai. Kadangi pasitaiko netgi ir jų klaidų. Taip pat svarbu perskaityti pateiktą instrukciją, kurioje išsamiai aprašomi visi niuansai. Nes kiekvienas gaminys gali būti kažkiek skirtingas. Todėl ir jo montavimas gali skirtis.