Įvairios internetinės svetainės sulaukia daugybės lankytojų per dieną, tačiau tai dar nereiškia, kad kiekvienas užsukęs, ten ir lieka, kol pasiekiamas tam tikras tikslas – paslaugos ar produkto pirkimas. Viena iš priežasčių, kodėl naudotojai išeina iš interneto svetainės ta, jog naudotis tiesiog sudėtinga. Tad, ar galima priimti sprendimus, kurie užtikrinti, kad svetainės lankytojams bus paprasta ir lengva ja naudotis? Tikrai taip, tačiau dėmesį verta atkreipti tuomet, kad tie sprendimai turi būti priimami bei įgyvendinami dar tuomet, kai vykdomas internetinių svetainių kūrimas subconit.lt. Tad pats metas įvardinti šiuos veiksmus. 

Ne paslaptis, kad dirbtinis intelektas šiandien mums leidžia mėgautis kur kas patogesniu, lengvesniu ir paprastesniu gyvenimu. Na, o naudojimasis interneto svetaine, taip pat yra viena iš sričių, kurioje galime pritaikyti dirbtinį intelektą. Jei kuriant interneto svetainę bus įdiegta chat (pagalbos) funkcija, tai, lankytojams bus tikrai kur kas paprasčiau naudotis internetu svetaine – bus galima užduoti iškilusius atsakymus. 

Mikroanimacijos – dar vienas sprendimas, kuris taip pat gali užtikrinti lengvą bei sklandų naudojimąsi interneto svetaine. Jos tarsi kelio ženklai, nurodantys, kuria kryptimi judėti. 

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, jog pernelyg įmantrūs  šriftai ar per didelė gausa dekoro elementų taip pat gali apsunkinti naudojimąsi interneto svetaine. Taigi, kad to būtų išvengta, labai svarbu parinkti optimalų skaičių dekoro elementų, o taip pat – parinkti tinkamus, skoningus šriftus, kurie atrodytų estetiškai, puoštų interneto svetainę, tačiau tuo pat metu leistų išvengti dizaino elementų perkrovos. Vistik, puikus specialistas, kurio sritis ir yra internetinių svetainių, kūrimas, tikrai gebės parinkti tinkamiausią skaičių dekoro elementų bei geriausia derančius šriftus.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad ne ką mažiau svarbus yra ir kitas elementas. Jei norite, kad jūsų interneto svetainė būtų gausiai lankoma, nepamiršit, kad užsikrovimo greitis turi būti labai mažas – remiantis apklausomis matyti, kad lankytojai geriausiai vertina tas interneto svetaines, kurių užsikrovimo nėra didesnis nei 3 s. Esant didesniam internetinės svetainės užsikrovimo greičiui, ne tik išeinama, bet ir dažnu atveju (net apie 70 proc. lankytojų) kitą kartą nebegrįžta.