Savaime suprantama, svarbiausia drabužių paskirtis yra apsaugoti mūsų kūną nuo neigiamo aplinkos poveikio bei jį šildyti. Vis tik, laikai, kuomet drabužiai buvo svarbūs vien tik dėl šių funkcijų, seniai baigėsi, todėl šiandien drąsiai galima sakyti, kad drabužiai ne tik rengia, bet ir atskleidžia asmenybę. Taigi, įvardinkime keletą atvejų, kada ir kokius drabužius renkasi žmonės

Vis dar yra manančių, kad tie, kurie rengiasi juodos spalvos drabužiais, yra labai nuobodūs, neišradingi, mėgstantys saugumą ir netgi monotoniją arba tiesiog nedrąsūs. Vis dėlto, daugybė sociologų atliktų tyrimų parodė, kad viskas yra atvirkščiai – juodus drabužius ypač mėgsta drąsios, kūrybingos, verslios, žingeidžios meniškos prigimties asmenybės.

Tie žmonės, kurie drąsiai eksperimentuoja su drabužių stiliumi, dažniausiai drąsiai eksperimentuoja ir su savo gyvenime: nuo vienos veiklos šoka prie kitos; mėgsta keliauti vieni po pasaulį; drąsiai užmezga naujas pažintis ir tiesiog ima iš gyvenimo viską, ką pastarasis gali pasiūlyti. Na, o tie žmonės, kurie pirmenybę yra linkę teigt vienam konkrečiam drabužių stiliui, dažniausiai taip elgiasi ir gyvenime: nelabai mėgsta pokyčius ir nenori leisti į eksperimentus.

Jei išvysite ryškių spalvų drabužiais apsirengusį žmogų, tai dar nebūtinai reiškia, kad prieš jus – energinga, žvali, gyvenimą mylinti ir viską iš jo imanti asmenybė. Labai tikėtina, kad yra priešingai, kadangi daugybė tyrimų tvirtina, kad tokius drabužius žmonės renkasi tada, kai yra prastos nuotaikos ar tiesiog jaučia energijos stygių. 

Na, o kas pasakytina apie tuos žmones, kurie apsipirkdami įsigyja net du ar tris to paties modelius drabužius? Pasirodo, apie juos yra sakoma, kad tai – labai praktiški žmonės, kurie mėgsta taupyti savo laiką bei pinigus. Panašiomis įžvalgomis yra dalijamasi ir apie tuos žmones, kurie perka drabužius internetu – šie pirkėjai taip pat siekia taupyti savo laiką bei pinigus ir išvengti papildomų rūpesčių. 

Na, o kas pasakytina apie jus? Ar jums galioja šios įžvalgos? Kaip bebūtų, svarbiausia, kad drabužis, kurį dėvite, maksimaliai išpildytų jūsų lūkesčius ir jums patiktų.