Žmonės, besirenkantys anglų kalbos kursus, labai dažnai sako, kad vienas pagrindinių dalykų, yra jų kaina. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad kainų skirtumai yra labai dideli, ir žmonės kartais tiesiog nesuprantu, kodėl vieni anglų kalbos kursai kainuoja vos kelias dešimtis eurų, o už kitus gali tekti pakloti ir daugiau nei tūkstantį. Tinkamiausius sau anglų kalbos kursus galite išsirinkti sbemokykla.lt. Kviečiame susipažinti su svarbiausiomis detalėmis,  kurios ir lemia anglų kalbos kursų kainų skirtumus.

Kursų trukmė

Savaime suprantama, vienas pagrindinių dalykų yra kursų trukmė. Šiandien tikrai galite rinktis tokius kursus, kurių bendra trukmė bus vos kelios savaitės, ir jums tereikės lankyti vos kelias pamokas. Tačiau taip pat galite rasti ir tokių, kurie truks pusmetį ar ilgiau ir kiekvieną savaitę dalyvausite bent keliose pamokose. Kuriuos kursus rinktis, priklausys nuo žinių, gebėjimų bei įgūdžių, o taip pat norimų pasiekti tikslų. 

Ar suteikiamos mokymuisi reikalingos priemonės?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad kai kurie kursai sėkmingai gali vykdyti tik tada, kai naudojamos ir tam tikros papildomos mokymosi priemonės (vadovėliai, pratybos, mokomieji podcastai ir t.t.). Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad kai kurių kursų dalyviams, visos mokymuisi reikalingos priemonės suteikiamos nemokamai, tuo tarpu kitų  kursų dalyviams visas mokymosi procesui reikalingas priemones reikia įsigyti patiems. Taigi, belieka tik pridurti, kad kursų kaina pirmuoju atveju dažniausia būna šiek tiek didesnė.

Sudėtingumo lygis

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, dar vienos, ne ką mažiau svarbios detalės – dėmesį verta atkreipti į tai, kad įtakos dažnu atveju turi ir sudėtingumo lygis. Štai, pavyzdžiui, paties žemiausio lygio anglų kalbos kursų parengimas reikalauja kur kas mažiau laiko bei kompetencijų, be to, juos sėkmingai gali vesti ir žemesnio lygio specialistas. 

Taigi, belieka tik pridurti, kad anglų kalbos kursai, o tiksliau jų kaina yra labai įvairi ir priklauso nuo tam tikrų veiksnių. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad besirenkant kaina neturėtų vaidinti svarbiausio vaidmens – verčiau labai atsakingai įvertinkite tai, ar anglų kalbos kursai, kuriuos ir pasirinksite, lesi jums pasiekti norimus tikslus.